Voor Viper flirten we erop los.
De aandacht van influencers trekken met een nieuwe Viper-smaak. Dat doe je niet door alleen zo’n blikje hard seltzer op te sturen. Hoe dan wel? Met een pakket waar je het écht warm van krijgt. Laat dat maar aan creativiteit uit het oosten over.
Ontwikkel, creëer en realiseer een influencerpakket om de nieuwe cherry-smaak te introduceren. Dat was de briefing. We mochten onze creativiteit de vrije loop laten. Op ons lijf geschreven natuurlijk. We gingen los in inhoud, concept, copy en design. En dat leverde verrassende uitkomsten op. Vier voorstellen, waarvan eentje wel heel verleidelijk was. Dat vond Viper ook.
Een pakket vol pit.
We hadden de smaak te pakken. Het rode-oortjes-pakket ontstond. Een pakket met pit. Een verleidelijke verrassing. Net als de nieuwe Viper Cherry. Een goed haakje dus met de nieuwe kersensmaak. Maar vooral een spannend moment. Dat het pakket bij de influencers tot de verbeelding sprak is een understatement. De nieuwe smaak kreeg op social media de volle aandacht met een totaalbereik van 1,2 miljoen. Een geslaagde introductie. En daar kregen wij het dan weer warm van.
Randjes opzoeken.
Natuurlijk kwam de vraag om de nieuwe smaak te introduceren niet zomaar out of the blue. We zijn al jaren creatief voor Viper. Zo brachten we ook de huisstijl naar een nieuw hoogtepunt. Zorgden we ervoor dat influencers de Satisviper als juicy content deelden. En werken we dagelijks aan POS-materiaal, packaging en overige middelen. Ook deze opdracht liet weer blijken dat Viper goed bij ons past. Zij zoeken graag de randjes op. En wij ook. Met onze creativiteit.